Aktualności

Europejski Dzień Prostaty – dlaczego taki ważny?
W uprzednią środę tj. 15. września obchodziliśmy Europejski Dzień Prostaty. Jego celem jest zwiększenie świadomości na temat chorób gruczołu krokowego...
Wizyta w przychodni medycznej w czasie epidemii. Ważne informacje. #Koronawirus #COVID-19
Szanowni Pacjenci, W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i wskazaniami sanitarno-epidemiologicznymi informujemy Państwa, że Centrum Medyczne ZnajomaKlinika.pl jest otwarte. Zwracamy jednak szczególną...
Położnicze badanie USG
Dzięki doświadczonej kadrze pracującej na najnowszym aparacie ultrasonograficznym PHILIPS CLEARVUE 650 (2D, 3D oraz 4D) możemy mieć pewność co do postawionej diagnozy! 
Ginekologia
Do Państwa dyspozycji mamy świetnych specjalistów. USG ginekologiczne jest wykonywane na najnowszym aparacie USG – PHILIPS CLEARVUE 650.
Badania kliniczne
Nasza placówka jest przystosowana do przeprowadzania badań klinicznych biorąc pod uwagę przeszkolony personel oraz wymagane urządzenia.
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Od dzisiaj terapia osoczem bogatopłytkowym PRP wykonywana jest w CM ZnajomaKlinika.pl
Darmowe badanie wad postawy!
Szkoła za pasem, w związku z tym przygotowaliśmy coś specjalnie dla uczniów!  Tylko we wrześniu! Zapisz swoje dziecko na DARMOWE badanie wad...
Darmowa konsultacja fizjoterapeutyczna
Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowej akcji z cyklu „Lecz się odpowiedzialnie”!
Dzień dziecka w ZnajomaKlinika.pl
Dzień dziecka w naszej klinice to szansa na zbadanie poprawności postawy u naszych pociech oraz zadbanie o prawidłowe żywienie!
Nawiązanie współpracy z CELON PHARMA
Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki.